سایبرا | گروه تحقیقاتی پژوهشی | درباره ما
13396
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

درباره ما

توانایی های گروه سایبرا در یک نگاه

در سایبرا توانایی های افراد شکل دهنده ی توانایی های گروهی است؛ اما افراد سایبرا در گروه یک فرد نیستند و در گروه سایبرا یک تنه کار چند نفر را انجام میدهند و نتیجه بسیار قوی است.

در سایبرا هدف اصلی اعضا ایجاد امنیت و حریم خصوصی برای کاربران عصر مجازی است. بر همین اساس از سالها قبل بزرگترین چالش برای انسان ها و سازمان که همگان از آن غافل بودنند، در نظر گرفته شد و بعد از ماه ها تلاش پرداختن به موضوع امنیت سایبری و مهندسی اجتماعی و در نهایت حریم خصوصی در الویت های گروه سایبرا قرار گرفت.

اعضا گروه سایبرا که می توان از آن ها به عنوان تنها کارشناسان مطرح مهندسی اجتماعی در ایران نام برد هم اکنون در حال تدوین چارچوبی هستند تا افراد استفاده کننده از عصر مجازی بتوانند با خیالی راحت به استفاده از فناوری این روزها بپردازند.

نظرات شما و خرید محصولات سایبرا می تواند به رشد این مجموعه و رسیدن به هدف عصرمجازی امن کمک قابل توجهی نماید.

گروه تحقیقاتی پژوهشی سایبرا

پژوهش۰%
نوآوری۰%
تعامل گروهی۰%
محصولات۰%

افراد سایبرا

Mohsen-Team

محسن قاسمی

کارشناس امنیت اطلاعات

محمد سادات

کارشناس مهندسی اجتماعی
You-Team

و حتی شما ....

حتی مدیر گروه

کارهایی که می توانیم انجام دهیم

تمامی کارهایی که می توانیم انجام دهیم بسیار بیشتر از اینهاست، اما تمامی این امور با ضمانت کیفیت و بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت شما انجام خواهد شد.

مشاوره حریم خصوصی
مشاوره مهندسی اجتماعی
مشاوره امنیت اطلاعات
انجام دادن ایده های شما
برگزاری سمینارهای امنیت سایبری
اجرای طرح های شبکه

اگر ایده دارید، می توانم برای به نتیجه رسیدن آن به شما کمک کنیم؛

شتابدهنده سایبرا